fbpx

Szkolenia online – laminacji rzęs i brwi

Jesteś praktykującą stylistką rzęs i brwi? Pragniesz uzupełnić swoją wiedzę oraz rozwinąć nabyte wcześniej umiejętności? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będzie szkolenie online z laminacji brwi i rzęs w SASH Lash&Brow.

Stworzono je z myślą o osobach pracujących w branży kosmetycznej, które chciałyby nauczyć się nowych technik bez konieczności wychodzenia z domu. Podzielono je na dwie części – teoretyczną, poruszającą między innymi zagadnienia związane bezpieczeństwem czy metodami oraz praktyczną, gdzie zostało szczegółowo objaśnione, w jaki sposób prawidłowo przeprowadzić zabieg. Głównym celem stworzenia tych kursów jest dzielenie się z innymi nabytą wiedzą i umiejętnościami. W ten sposób każdego dnia dokładam cegiełkę do rozwoju sektora beauty i podnoszenia jakości tego typu usług. Sprawdź bogaty wybór moich szkoleń internetowych!

Szkolenie z laminacji brwi i liftingu rzęs to doskonałe rozwiązanie dla pracowników branży kosmetycznej – zarówno początkujących, jak i tych, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności. Obecnie zabiegi te cieszą się dużą popularnością, dzięki czemu z pewnością przyciągną mnóstwo klientek. To świetnie uzupełnienie oferty każdego salonu urody. Kurs online z laminacji brwi i rzęs składa się z rozbudowanych materiałów dydaktycznych przygotowujących do samodzielnego wykonania tych zabiegów. W części praktycznej dostępne są nagrania wideo z pokazem na modelce przeprowadzonym przez wykwalifikowanego szkoleniowca. Równocześnie omawiane są poszczególne etapy z uwzględnieniem stosowanych technik i ich efektów. Pozwoli to w pełni zrozumieć, na czym polega laminacja brwi krok po kroku. 

Zapoznaj się również z innymi szkoleniami online:

Nasze szkolenia

Szkolenie z farbowania skóry podczas laminacji brwi to świetna propozycja dla stylistek zainteresowanych nauką prawidłowego przygotowywania i zmywania farby po zabiegu. Przedstawiamy uniwersalną technikę, którą można stosować, wykorzystując profesjonalne produkty dowolnej marki dostępnej na rynku.

Nasz kurs online z laminacji rzęs z koloryzacją to produkt skierowany do stylistek pragnących podążać za aktualnymi trendami i wyróżnić swoje portfolio oryginalnymi kreacjami. Podpowiadamy w nim, jak przeprowadzić zabieg i jakie produkty wybrać.

InLei BROW BOMBER świetnie sprawdzi się zarówno dla osób bez doświadczenia, jak i profesjonalnych stylistek brwi i rzęs pragnących poszerzyć zakres usług. Zgłębienie tajników pracy na tych produktach pozwoli Ci wykonać estetyczną laminację wraz z koloryzacją.

Jeśli interesuje Cię coś więcej niż szkolenie z laminacji rzęs, wybierz kompleksowy kurs InLei LASH FILLER. Dedykujemy go stylistkom, które mają już doświadczenie w liftingu/laminacji i botoxie, a przy tym chciałyby zgłębić tajniki dotyczące innowacyjnej kuracji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o włoskim zabiegu LASH FILLER i właściwościach dedykowanych mu produktów? W takim razie polecam szkolenie produktowe InLei. To propozycja stworzona dla osób, które ukończyły kurs liftingu, laminowania czy botoxu rzęs.

LAMI PRO to kurs dla doświadczonych stylistek, które pragną udoskonalić technikę swojej pracy, zwiększyć jej tempo i wyróżnić się na tle konkurencji. Dzięki niemu poznasz atuty produktów InLei oraz uzyskasz mnóstwo cennych wskazówek.

Na czym polega zabieg laminacji brwi?

Laminacja brwi to w ostatnich latach prawdziwy hit wśród zabiegów kosmetycznych. Polega na półtrwałej stylizacji włosków i czasowej zmianie kierunku ich ułożenia. To szczególnie polecana propozycja dla osób pragnących podkreślić swój wygląd, jednak bez długotrwałego efektu i konieczności cyklicznego poprawiania. Doskonale sprawdzi się w przypadku niesfornych czy nieregularnie rosnących brwi. Dodatkowo zabieg laminacji można połączyć z ich regulowaniem i koloryzacją, co pozwoli całkowicie odmienić wizerunek.

Zabieg laminacji brwi można wykonać każdemu pod warunkiem braku przeciwwskazań. Całość świetnie uzupełni regulacja kształtu. Laminacja brwi często mylona jest błędnie z henną pudrową, gwarantującą podobny efekt, jednak znacznie mniej długotrwały. Nie zaleca się koloryzowania brwi przed wykonaniem usługi, gdyż produkty i tak odbarwiają wcześniej farbowane włoski.

Dlaczego warto zdecydować się na szkolenie laminacji brwi i rzęs online?

Jeśli chcesz nabyć umiejętności w zakresie laminacji rzęs czy brwi, doskonałym rozwiązaniem jest kurs online dostępny w SASH Lash&Brow. Świetnie sprawdzi się zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych stylistek pragnących podnieść swoje kwalifikacje. Obecnie szkolenia w takiej formie są bardzo popularne, gdyż nie wymagają uczęszczania na stacjonarne zajęcia grupowe. Wszystkiego nauczymy Cię w Twoim zaciszu domowym, co pozwoli zaoszczędzić czas i dostosować godziny nauki do indywidualnych potrzeb. Z tego względu szkolenie online z liftingu i laminacji rzęs lub brwi stanowi ciekawą alternatywę dla zajęć prowadzonych stacjonarnie. Moje starannie opracowane kursy, przygotowane są w taki sposób, aby w pełni efektywnie przekazywać wiedzę i w widoczny sposób pokazywać każdy etap zabiegu. Dzięki temu cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób, którym zależy na świadczeniu wysokiej jakości usług.

Przewiń na górę