fbpx

Szkolenia online - stylizacja rzęs

Dla każdej stylistki, która pragnie nabyć nowe umiejętności lub dopracować stosowane do tej pory techniki, doskonałym pomysłem jest kurs online z przedłużania rzęs w SASH Lash&Brow. To wyjątkowa propozycja dedykowana zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych stylistek. Została stworzona zgodnie z aktualną wiedzą i nowoczesnymi metodami w salonach kosmetycznych. Wszystkie moduły przeprowadzane są przez internet, dzięki czemu nie trzeba nawet opuszczać domu. Szkolenie przedłużania rzęs podzielono na dwie części – teoretyczną o rozbudowanym programie nauczania i praktyczną z wysokiej jakości materiałami wideo. Przedstawiono w nich krok po kroku, w jaki sposób wykonać zabieg, aby uzyskać oczekiwane rezultaty. Znacząco ułatwia to nabycie nowych umiejętności, a co za tym idzie gwarantuje w pełni profesjonalne świadczenie usług.

Jeśli poszukujesz atrakcyjnego szkolenia kosmetycznego, które pozwoli uzupełnić wiedzę i podszkolić umiejętności, świetnym pomysłem może być kurs stylizacji rzęs online. To świetne przygotowanie dla pracowników branży beauty pragnących poszerzyć zakres świadczeń w salonie kosmetycznym. Materiały doskonale przygotowują do samodzielnego wykonywania zabiegów, dzięki czemu poradzą sobie z tym osoby rozpoczynające dopiero swoją przygodę. Szkolenia na rzęsy pomagają w rozwoju gabinetu i zwiększeniu jego zysków. Wprowadzając taką usługę do oferty, z pewnością przyciągniesz mnóstwo nowych klientek zainteresowanych podkreśleniem oprawy oczu i nadaniu spojrzeniu wyrazistości. Aktualnie mamy do zaoferowania dwie ciekawe propozycje – kurs przyklejania rzęs oraz tworzenie efektu eyelinera na powiece. Zachęcam również do sprawdzenia moich szkoleń dotyczących stylizacji brwi.

Zapoznaj się również z innymi szkoleniami online:

Dla każdej stylistki pragnącej nadać oczom ciekawej oprawy oczu bez konieczności mocnego podkreślenia rzęs, doskonałym rozwiązaniem jest kurs Efekt eyelinera. To aktualnie jeden z największych trendów makijażowych, który od samego początku skradł serca kobiet. Wyraźnie pokazuje, że rzęsy niekonieczne muszą być długie i widocznie podkreślone, aby w ciekawy sposób dopełnić makijaż. Ten sposób modelowania do złudzenia przypomina samodzielne namalowaną kreskę na powiece. Mimo że na pierwszy rzut oka może to wydawać się łatwe, to w rzeczywistości do zabiegu dochodzą dość skomplikowane aspekty techniczne.

Szkolenie z Efektu eyelinera klasycznie podzielono na część teoretyczną i praktyczną. Materiały obejmują zagadnienia, takie jak efekt eyelinera, strzałki czy liner efekt. Podczas trwania kursu nauczysz się między innymi dobierania odpowiedniej techniki do kształtu oka oraz tworzenia własnych unikatowych efektów. Poza tym poruszane będą również tematy, takie jak rodzaje rzędów, rzędowanie i łączenie skrętów, kierunkowość czy wyklejanie. Poza tym przedstawimy wykorzystywane rodzaje kępek i metody modelowania.

Poszukując kompleksowego szkolenia, w którym poruszono najważniejsze aspekty techniczne stylizacji rzęs, świetnym pomysłem jest kurs Lash Perfection. To autorski program dedykowany zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych stylistek. Znajdziesz w nim wszystkie szczegóły pozwalające opanować techniki do perfekcji. Dzięki temu kompleksowo przygotujesz się do samodzielnego przeprowadzania zabiegów w salonie kosmetycznym. Poza częścią teoretyczną znajdziesz wysokiej jakości filmiki z przedłużania rzęs przeprowadzonym przez profesjonalnego instruktora na modelce.

W szkoleniu Lash Perfection zostało zawarte wszystko, co potrzebne, aby zapewnić swoim klientkom perfekcyjną stylizację rzęs. Obejmuje ono rozbudowane moduły, takie jak modelowanie oka, idealny odstęp, rzędowość, kierunki, prawidłowe łączenie skrętów, praca z klejem i pęsetą czy samo przyklejanie kępek. Dodatkowo w kursie znajdziesz również skuteczne metody na skrócenie czasu pracy, co pozwoli przyjmować więcej klientek w ciągu dnia, a tym samym zwiększyć zyski salonu.

Na czym polega przedłużanie i zagęszczanie rzęs?

Jednym z najpopularniejszych zabiegów przeprowadzanych w salonach kosmetycznych jest przedłużanie i zagęszczanie rzęs. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla posiadaczy cienkich i rzadkich włosków, które nie wyglądają zbyt dobrze, jak i tych zdrowych, silnych, aby nadać im jeszcze większej objętości. To całkowicie bezbolesny zabieg polegający na doczepianiu sztucznych kępek. Aby zachować efekt należy go powtarzać raz na 4 tygodnie. Ostateczna trwałość zależy jednak od indywidualnych predyspozycji, takich jak stan zdrowia czy tłustość rzęs oraz przestrzegania zaleceń stylistki dotyczących przecierania oczu lub moczenia w ciągu pierwszej doby od przyklejenia syntetycznych włosków.

Obecnie w branży beauty znajdziesz mnóstwo zróżnicowanych technik i produktów, które pozwolą osiągnąć oczekiwany wygląd rzęs – od naturalnego aż po spektakularny efekt wydłużonego wachlarza. Dzięki temu spełniają one oczekiwania najbardziej wymagających klientek. Przedłużania i zagęszczanie włosków niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim pozwala zaoszczędzić czas na codziennym makijażu, gdyż nie trzeba już używać tuszu. Z tego względu będzie to też korzystne rozwiązanie dla alergików mających problem z dobraniem odpowiednich preparatów. Co więcej, mnóstwo kobiet całkowicie rezygnuje wtedy z make-upu, gdyż w zupełności wystarczają im podkreślone rzęsy. Po upływie 1 doby od zabiegu można korzystać z kąpieli wodnych w jeziorach czy basenach bez obaw o rozmazanie kosmetyków na twarzy.

Dlaczego warto skorzystać z kursu stylizacji rzęs online?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na szkolenie ze stylizacji rzęs online dostępny w SASH Lash&Brow. Przede wszystkim dostarcza solidnej dawki wiedzy i cennych materiałów przedstawiających krok po kroku wykonanie zabiegów, dzięki czemu skorzystają na tym zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane. Aktualnie taka forma nauczania jest bardzo popularna, gdyż nie wymaga uczęszczania na zajęcia stacjonarne. Lekcje w całości odbywają się w domowym zaciszu, co pozwoli zaoszczędzić czas, a jednocześnie dopasować godziny nauki do własnych potrzeb. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania z UE lub urzędu pracy pokrywający nawet do 100% kosztów związanych z kursem.

Przewiń na górę