fbpx

Szkolenia on-line z SASH Lash&Brow

Szkolenia on-line – to nasze autorskie szkolenia, stworzone z myślą o wszystkich osobach branży stylizacji rzęs i brwi!
Włożyliśmy całe swoje serce, wiedzę oraz doświadczenie, aby każda osoba mogła się rozwijać, podnosząc swoje umiejętności na odległość, nawet nie wychodząc z domu!
Szkolenia zawierają rozbudowaną część teoretyczną oraz praktyczną, gdzie szczegółowo tłumaczymy oraz pokazujemy wszystkie aspekty związane ze szkoleniem.

Rozwijaj się pod skrzydłami certyfikowanego szkoleniowca, bez konieczności wychodzenia z domu i korzystaj ze szkoleń z każdego zakątku świata!

Zaufało nam ponad 2000 kursantek!

BEAUTY BIZNES

1 056,91  plus VAT
Sprawdź szczegóły

Szkolenia stylizacji rzęs

Opinie

 1. Paulina Radoszewska

  Miałam duże oczekiwania w stosunku do tego szkolenia, biorąc pod uwagę opinie, profesjonalny wygląd strony oraz samą cenę.
  Po zakończeniu szkolenia moje odczucia są dwojakie:
  – z jednej strony, naprawdę spora dawka porad, dużo rzeczowych informacji
  – z drugiej strony jak za taką cenę czuję i tak nieodsyt oraz spory dyskomfort biorąc pod uwagę wygląd skryptu. Skryt nie zawiera skrótu tego, co było nam przekazywane, jest to zbiór kilku przypadkowo wybranych rysunków pokazanych w trakcie szkolenia. Gdyby to były chociaż wszystkie grafiki zebrane w jednym miejscu, to może byłabym bardziej wyrozumiała, ale nie. Opisy zdjęć przeskakują z jednej strony na drugą.
  Obok profesjonalnie wyglądającego nagrania, ten skrypt wygląda jak pomyłka. To powoduje, że ostateczny odbiór tego szkolenia przeze mnie, jest zaniżony .

  Uważam, że koszt szkolenia jest za wysoki, biorąc pod uwagę ilość informacji oraz ich jakość ( skrypt).

 2. karina88-13

  Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Tematy omówione są bardzo dobrze, a na filmach instruktażowych świetnie widać w jaki sposób należy pracować. Polecam.

 3. Maja Plutecka

  Fajne szkolenie, super ze była pokazana konsystencja produktu na jakiej Sasha wykonywała Hennę, fajnie wyjaśniona budowa włosa oraz ważne punkty przy regulacji brwi.Na pewno pomoga mi te informacje w mojej pracy 🙂

 4. wwisniowska24

  Super szkolenie! Bardzo łatwo wytłumaczone i jasne. Dzięki temu wiem jakich błędów nie popełniać. Na pewno nie jest to ostatnie szkolenie. Dziękuję!

 5. Ewelina Nawara

  Bardzo dobrze zorganizowane szkolenie, dziekuje Sash 🙂

 6. domimejza

  Jest to moje pierwsze szkolenie ze stylizacji brwi i już wiem, że napewno nie ostatnie. Cała wiedza na temat brwi została przekazana w taki sposób, że oglądanie szkolenia było samą przyjemnością i nie nudziło. Z całego serca polecam to szkolenie i napewno wrócę po kolejne.

 7. Weronika Słomianowska

  Konkretne szkolenie, dowiedziałam się o wszystkich aspektach które mnie interesowały 🌸 polecam 🙂

 8. karolina.holynska

  Wspaniałe szkolenie ! Bardzo się cieszę, ze w końcu będę mogła do swojej pracy wprowadzić regulacje woskiem. Bardzo dziękuje !

 9. Marta Króliczak

  Super szkolenie, ogromną dawka wiedzy. Wszystko bardzo profesjonalne. Dzięki temu szkoleniu moja praca weszła na wyższy poziom. Serdecznie polecam. Sama będę się chętnie tutaj dalej doszkalać

 10. gabrycha41

  Jest to moje drugie szkolenie online od Sashy, dzięki cennym wskazówkom zawartym w tym filmiku, jestem już pewna na 100% ze nie wyrządzę nikomu krzywdy, bo krok po kroku idealnie wyjaśniła jak postępować z woskiem. Przedtem brakowało mi pewności siebie, balam się robić regulacje woskiem, niezawodna Sash rozwiała moje wątpliwości. Polecam serdecznie! Wrócę po kolejne szkolenia!

Przewiń na górę