fbpx

Szkolenia on-line z SASH Lash&Brow

Szkolenia on-line – to nasze autorskie szkolenia, stworzone z myślą o wszystkich osobach branży stylizacji rzęs i brwi!
Włożyliśmy całe swoje serce, wiedzę oraz doświadczenie, aby każda osoba mogła się rozwijać, podnosząc swoje umiejętności na odległość, nawet nie wychodząc z domu!
Szkolenia zawierają rozbudowaną część teoretyczną oraz praktyczną, gdzie szczegółowo tłumaczymy oraz pokazujemy wszystkie aspekty związane ze szkoleniem.

Rozwijaj się pod skrzydłami certyfikowanego szkoleniowca, bez konieczności wychodzenia z domu i korzystaj ze szkoleń z każdego zakątku świata!

Zaufało nam ponad 2000 kursantek!

BEAUTY BIZNES

1 056,91  plus VAT
Sprawdź szczegóły

Szkolenia stylizacji rzęs

Opinie

 1. Alicja Jaworska

  Jest to moje 3 szkolenie z tematyki brwi , pomimo tego sporo nowych trików i informacji podanych w fajny i przystępny sposób. Wart wydanych pieniędzy 🙂
  Polecam i zamierzam wrócić nie raz ! 🙂

 2. Emilia Punavaara

  Szkolenie bardzo profesjonalne, z drobnymi szczegolami. Bardzo dokladnie tez pokazana jest czesc praktyczna. Polecam!

 3. olaadamkiewicz

  Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Mimo, że pracuje już długo na produktach InLei to tutaj dowiedziałam się o nich jeszcze więcej ciekawych rzeczy. Poza tym szkolenie pod kątem merytorycznym to naprawdę sztos. Pięknie pokazane krok po kroku co i jak. Świetne szkolenie żeby poprawić jakość swojej pracy. Zdecydowanie dostałam odpowiedzi na wszystkie kwestie które były dla mnie dotychczas niejasne przy laminacji. Dodatkowo dowiedziałam się o wielu sposobach na usprawnienie sobie pracy. Bardzo polecam!

 4. Zuzanna Maj

  Polecam, wszystko szczegółowo i jasno przedstawione ☺️

 5. Marta Winowiecka

  Wspaniałe szkolenie! Na szkoleniu z henny pudrowej i laminacji pracowałam tylko pęsetą, cieszę się że wosk niebawem zagości w moim gabinecie. A szkolenie z Sash pozwoliło mi poczuć się pewniej, wiem co i jak po kolei robić. Dziękuje ! ♥️

 6. ewe.stach

  Szkolenie petarda! Każdy kto prowadzi biznes powinien posiadać wiedzę, którą Sasha przekazuje podczas webinaru. Kurs otwiera oczy na wiele aspektów. Zdecydowanie to szkolenie było mi potrzebne, ponieważ lubię mieć wszystko poukładane. Sasha w jasny i prosty sposób umie przekazać wiedzę. Najważniejsze było też dla mnie to, że sama prowadzi biznes i zatrudnia ludzi. Nie są to wyssane z palca teksty bez podparcia. Naprawdę gorąco polecam!

 7. patrycja.ginter

  Świetne szkolenie , dowiedziałam się nowych ciekawych rzeczy i ułatwiło mi to prace . Polecam !😍

 8. ewiq

  polecam !!! OGROMNA DAWKA WIEDZY !!! warto zakupic szkolenie on-line

 9. Angelika Grzeszczyk

  Super profesjonalne szkolenie, jestem miłe zaskoczona! Dużo małych wskazówek, które zmieniają wszystko. Bardzo polecam !

 10. Sandra Krajniak

  Rewelacyjne szkolenie, wszystko świetnie wytłumaczone 🙂

Przewiń na górę