fbpx

Szkolenia on-line z SASH Lash&Brow

Szkolenia on-line – to nasze autorskie szkolenia, stworzone z myślą o wszystkich osobach branży stylizacji rzęs i brwi!
Włożyliśmy całe swoje serce, wiedzę oraz doświadczenie, aby każda osoba mogła się rozwijać, podnosząc swoje umiejętności na odległość, nawet nie wychodząc z domu!
Szkolenia zawierają rozbudowaną część teoretyczną oraz praktyczną, gdzie szczegółowo tłumaczymy oraz pokazujemy wszystkie aspekty związane ze szkoleniem.

Rozwijaj się pod skrzydłami certyfikowanego szkoleniowca, bez konieczności wychodzenia z domu i korzystaj ze szkoleń z każdego zakątku świata!

Zaufało nam ponad 2000 kursantek!

BEAUTY BIZNES

1 056,91  plus VAT
Sprawdź szczegóły

Szkolenia stylizacji rzęs

Opinie

 1. karolinaplacek7

  Oh co to było za szkolenie…. dawka nowej wiedzy, informacji przekazana w zrozumiały sposób 🙂 na pewno jeszcze tutaj wrócę!
  Każdemu kto się zastanawia nad szkoleniem- nie zastanawiaj się, wykupuj dostęp i czerp z niego, bo warto!

 2. uslugikosmetyczne.dominika

  Szkolenie super. Bardzo profesjonalne oraz wszystko dokładnie wytłumaczone, opisane. Jestem bardzo zadowolona !!

 3. Beata Kowalska

  Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie. Bardzo pomocne w poznaniu produktów tej marki, w momencie gdy pracowało się wcześniej na innych. Wszystko dobrze wytłumaczone i pokazane. Polecam.

 4. Paulina Rosiek

  Niesamowite szkolenie. Mimo aktywnej pracy z laminacją brwi, szkolenie wniosło bardzo dużo do warsztatu pracy. Przede wszystkim mocno skróciło czas zabiegu, odnalazłam odpowiedzi na wszelkie wątpliwości i po 10 miesiącach od kursu mogę śmiało powiedzieć, że wszystkie problemy które spotykałam przed Lami Pro, zostały rozwiązane. Dziękuje Sasha za przekazany ogrom wiedzy!

 5. Alicja Jaworska

  Jest to moje 3 szkolenie z tematyki brwi , pomimo tego sporo nowych trików i informacji podanych w fajny i przystępny sposób. Wart wydanych pieniędzy 🙂
  Polecam i zamierzam wrócić nie raz ! 🙂

 6. Emilia Punavaara

  Szkolenie bardzo profesjonalne, z drobnymi szczegolami. Bardzo dokladnie tez pokazana jest czesc praktyczna. Polecam!

 7. olaadamkiewicz

  Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Mimo, że pracuje już długo na produktach InLei to tutaj dowiedziałam się o nich jeszcze więcej ciekawych rzeczy. Poza tym szkolenie pod kątem merytorycznym to naprawdę sztos. Pięknie pokazane krok po kroku co i jak. Świetne szkolenie żeby poprawić jakość swojej pracy. Zdecydowanie dostałam odpowiedzi na wszystkie kwestie które były dla mnie dotychczas niejasne przy laminacji. Dodatkowo dowiedziałam się o wielu sposobach na usprawnienie sobie pracy. Bardzo polecam!

 8. Zuzanna Maj

  Polecam, wszystko szczegółowo i jasno przedstawione ☺️

 9. Marta Winowiecka

  Wspaniałe szkolenie! Na szkoleniu z henny pudrowej i laminacji pracowałam tylko pęsetą, cieszę się że wosk niebawem zagości w moim gabinecie. A szkolenie z Sash pozwoliło mi poczuć się pewniej, wiem co i jak po kolei robić. Dziękuje ! ♥️

 10. ewe.stach

  Szkolenie petarda! Każdy kto prowadzi biznes powinien posiadać wiedzę, którą Sasha przekazuje podczas webinaru. Kurs otwiera oczy na wiele aspektów. Zdecydowanie to szkolenie było mi potrzebne, ponieważ lubię mieć wszystko poukładane. Sasha w jasny i prosty sposób umie przekazać wiedzę. Najważniejsze było też dla mnie to, że sama prowadzi biznes i zatrudnia ludzi. Nie są to wyssane z palca teksty bez podparcia. Naprawdę gorąco polecam!

Przewiń na górę