fbpx

Szkolenia on-line z SASH Lash&Brow

Szkolenia on-line – to nasze autorskie szkolenia, stworzone z myślą o wszystkich osobach branży stylizacji rzęs i brwi!
Włożyliśmy całe swoje serce, wiedzę oraz doświadczenie, aby każda osoba mogła się rozwijać, podnosząc swoje umiejętności na odległość, nawet nie wychodząc z domu!
Szkolenia zawierają rozbudowaną część teoretyczną oraz praktyczną, gdzie szczegółowo tłumaczymy oraz pokazujemy wszystkie aspekty związane ze szkoleniem.

Rozwijaj się pod skrzydłami certyfikowanego szkoleniowca, bez konieczności wychodzenia z domu i korzystaj ze szkoleń z każdego zakątku świata!

Zaufało nam ponad 2000 kursantek!

Szkolenia laminacji rzęs i brwi

Szkolenia stylizacji brwi

Szkolenia stylizacji rzęs

Opinie

 1. DOMINIKA FOKS

  Serdecznie polecam! Konkretnie! Dziękuję i pozdrawiam 🙂

 2. Agnieszka Kenczyńska

  Świetne szkolenie 🙂
  jestem bardzo zadowolona
  pozdrawiam :*

 3. Angelika Grajny

  Polecam ! Rewelacyjne szkolenie które zmieniło moją technikę pracy. Sasha idealnie wszystko tłumaczy!

 4. twardyweronika1998

  Z całego serca polecam szkolenie brow perfection, jest to moje pierwsze szkolenie z henny i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo nie spodziewałam się że wyniosę z niego aż tyle bez odbycia wcześniej szkolenia stacjonarnego. Masa przekazanaje wiedzy, uzyskałam odpowiedz na każde pytanie i co było dla mnie bardzo ważne, na szkoleniu można się dowiedzieć jakie produktu są nam potrzebne, a które to strata pieniędzy. Na pewno nie jest to moje ostatnie szkolenie u Sashy!

 5. Aleksandra Bańkowska

  To szkolenie rozwiązało wszystkie moje dotychczasowe problemy z laminacją rzęs, a byłam już po trzech innych szkoleniach. Czas pracy skróciłam od razu aż o pół godziny! Bardzo polecam!

 6. beauty.corner.hvidovre

  MEGA szkolenie BROW PERFECTION!
  Z czystym sumieniem polecam ogromnie, napewno nie będzie moim ostatnim przebytym z Sashą!

 7. wizjonatka

  Byłam na szkoleniu stacjonarnym z laminacji brwi u innego szkoleniowca. Pani stwierdziła, że nie będzie mnie uczyć depilacji woskiem 🤦‍♀️ Szkolenie w SASH uważam za bardzo przydatne. Ułatwiło mi to zdecydowanie pracę i polecam każdemu 😊

 8. maria_pietrylo

  Szkolenie było dla mnie bardzo cenne. Duża dawka wiedzy przede wszystkim praktycznej. Dzięki pokazaniu całego procesu uda mi się zaoszczędzić wiele czasu przy przygotowaniu brwi co jak widze pozwala na dokładne dopracowanie brwi. Jestem bardzo zadowolona.

 9. Ewelina Krause

  SZKOLENIE SUPER 👌 😍 jestem bardzo zadowolona. Dużo przydatnych informacji. Polecam szkolenie brow bomber!

 10. zajac.nikola

  Z całego serca polecam szkolenie online „brow Perfection”. Jest to szkolenie na wysokim poziomie. Dziękuje Za tak ogromną dawkę wiedzy teoretycznej. Pokaz na modelce, sposób pracy, metody i różne triki otworzyły mi oczy na moją prace . Szkolenia u Sashy to jest zdecydowanie dobra inwestycja w siebie 😍 Polecam i jeszcze raz polecam 🥰

Przewiń do góry