fbpx

Szkolenia on-line

Szkolenia on-line z SASH Lash&Brow

Szkolenia on-line – to nasze autorskie szkolenia, stworzone z myślą o wszystkich osobach branży stylizacji rzęs i brwi! Włożyliśmy całe swoje serce, wiedzę oraz doświadczenie, aby każda osoba mogła się rozwijać, podnosząc swoje umiejętności na odległość, nawet nie wychodząc z domu! Szkolenia zawierają rozbudowaną część teoretyczną oraz praktyczną, gdzie szczegółowo tłumaczymy oraz pokazujemy wszystkie aspekty związane ze szkoleniem.

Rozwijaj się pod skrzydłami certyfikowanego szkoleniowca, bez konieczności wychodzenia z domu i korzystaj ze szkoleń z każdego zakątku świata!

szkolenia-on-line-sasha
Szkolenia stylizacji rzęs
Szkolenia laminacji rzęs i brwi

Ostatnie opinie

 1. p.naminska

  Bardzo fajne szkolenie online – wszystko wyjaśnione , nic tylko brać modelki i robić ❤️

 2. blaszczykoliwia1

  10/10! <3 Bardzo duża ilość wiedzy, rozbudowany skrypt, omówienie wyjątków, przydatne triki, mega sympatyczna i bardzo profesjonalna prowadząca.
  Szkolenie na najwyższym poziomie.
  Zdecydowanie polecam każdemu!

 3. wioleta knysz

  szkolenie sashy swietnie uzupwlnilo moja eiedze , szczegolnie odnosnie rzedowosci . kontakt ze szkoleniowcem (sasha) na wysokim profesjonalnym poziomie . balam sie szkolen online ale szkolenia sashy sa bardzo rzeczowe . goraco polecam Sashe .

 4. wioleta knysz

  jestem bardzo zadowolona ze szkolenia 🖤 same konkrety .. wszystko wyjasnione dokladnie w prosty sposob 🖤 dyzy plus ze moglam zrobic to szkolenie online .. polecam Goraco i szczerze Sashe

 5. achoroszy2

  BARDZO PROFESJONALNE SZKOLENIE, NIEZBĘDNE INFORMACJE, ABY ROZPOCZĄĆ TEGO TYPU ZABIEG. POLECAM. DZIĘKUJĘ.

 6. debinskamarta

  Ogrom wartościowej wiedzy!

 7. Małgorzata Jaros

  Mega dobre szkolenie,Fajne triki polecam:)

 8. olaola13

  Bardzo przyjemne szkolenie, dobre uzupełnienie wiedzy po szkoleniu z zabiegu Lash Filler. Miło się słucha i fajnie pokazany jest każdy etap. Polecam 🙂

 9. Oliwia Guzik

  To szkolenie zawiera wszystkie niezbędne informacje, które są niezbędne do poprawnego wykonania zabiegu. Ja zawsze mam mnóstwo pytań w trakcie / po i co dla mnie najważniejsze – wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane i żadne pytanie nie zostało pominięte, dlatego serdecznie polecam 🙂

 10. psu.sandrastolarek

  Gorąco polecam szkolenie brow filler znajduje się w nim wszystko czego potrzebuje osoba chcąca zacząć przygodę z laminacją brwi. Dużo informacji oraz zwrócona jest uwaga na każdy szczegół zabiegu.

Przewiń do góry