fbpx

Szkolenia online - stylizacji brwi

Stylizacja brwi to Twoja pasja i pragniesz zgłębiać jej tajniki? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem będzie kurs stylizacji brwi online w SASH Lash&Brow. Aktualnie mamy do zaoferowania bogatą ofertę szkoleń, dzięki którym podniesiesz jakość swoich usług i wyróżnisz się na tle konkurencji. Dedykowana jest zarówno dla początkujących osób pragnących nabyć nowe umiejętności, jak i doświadczonych stylistek, które chcą poszerzyć wiedzę i dopracować techniki stylizowania brwi bez konieczności uczęszczania na szkolenie stacjonarne. Całość składa się z dwóch części. Pierwsza z nich to rozbudowana teoria, gdzie omawiane są między innymi zasady bezpieczeństwa i różne metody wraz z ich efektami. Druga to z kolei materiały wideo przedstawiające krok po kroku, w jaki sposób prawidłowo przeprowadzić zabieg wraz z wyjaśnieniami.

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz przygodę z technikami układania włosków, czy masz już za sobą pewne doświadczenie, ciekawą propozycją jest kurs online ze stylizacji brwi. To doskonałe przygotowanie do samodzielnego przeprowadzania zabiegów. Dedykowano je dla osób pracujących w branży kosmetycznej niezależnie od stopnia zaawansowania. Takie usługi cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów, gdyż dzięki czemu z pewnością przyniosą Ci spore zyski. Nic więc dziwnego, że stanowią doskonałe uzupełnienie oferty każdego salonu kosmetycznego. Nasze szkolenia pomagają wydobyć naturalne piękno. Motyw cienkich, delikatnych i niemodnych brwi już dawno odszedł do lamusa, dlatego teraz o wiele większe znaczenie ma wyraziste podkreślenie włosków i umiejętne nadanie całości oczekiwanego kształtu.

Zapoznaj się również z innymi szkoleniami online:

Nasze szkolenia

Podczas szkoleń z wiedzy o farbie dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby bezpiecznie przeprowadzić zabieg i wykonać efektowną stylizację. Dzięki temu w pełni wykorzystasz potencjał produktów.

Naucz się stylizacji PERFECT BROWLINE, czyli perfekcyjnej linii z efektem ombre! W naszym kursie przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczącego tego zabiegu. Pokazujemy go także krok po kroku na modelce.

Jeśli pragniesz w pełni poznać możliwości henny, skorzystaj z naszej skarbnicy wiedzy. Podczas szkolenia poznasz całą prawdę na temat henny i jej rodzajów.

Dla wszystkich stylistek, które pragną opanować techniki stosowane głównie na gęste i niesforne włoski, doskonale sprawdzi się kurs przerzedzania brwi. Łączy w sobie część teoretyczną z praktyczną, co gwarantuje szybką naukę.

Zastanawiasz się, w jaki sposób wyróżnić się na rynku beauty? Ciekawym rozwiązaniem dla Ciebie może być szkolenie z budowania portfolio stylistki brwi i rzęs. Przedstawiamy wskazówki, w jaki sposób przygotować profesjonalne zdjęcia.

Potrzebujesz dodatkowych lekcji z regulacji brwi pęsetą? Podczas naszego kursu poznasz najważniejsze zasady dotyczące posługiwania się tym narzędziem.

Szkolenie z metod regulacji brwi to świetna propozycja dla stylistek pragnących rozwijać swoje umiejętności. Poznaj najważniejsze wady i zalety każdego rodzaju stylizacji i zobacz, jak krok po kroku przeprowadzać zabiegi.

Dla osób zainteresowanych zgłębianiem tajników regulacji brwi woskiem polecamy nasz profesjonalny kurs. Do dyspozycji oddajemy materiały filmowe, które pomogą zdobyć wiedzę teoretyczną, a także nabyć umiejętności w praktyce.

Zależy Ci na tym, by w pełni opanować tworzenie rysunku brwi przy pomocy kredki pudrowej? Mamy do zaoferowania atrakcyjne szkolenie poruszające kwestie takie jak wybór produktów, narzędzi i technik malowania.

Jesteś stylistką brwi i chcesz poprawić swoje umiejętności oraz skrócić czas pracy? Wybierz nasz kurs BROW PERFECTION. Przedstawiamy w nich wszystkie najważniejsze informacje dotyczące stylizacji.

Poznaj najpopularniejsze zabiegi z zakresu stylizacji brwi

Jedną z niewątpliwych zalet kursu na stylistkę brwi w SASH Lash&Brow jest omówienie poszczególnych etapów stylizacji mających pomóc uzyskać wymarzony kształt i odcień. Wszystkie powinny być wykonane z uwzględnieniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa. W pierwszej kolejności doskonale sprawdzi się architektura i geometria brwi na podstawie anatomicznego wzrostu włosa. W takim przypadku dla ułatwienia pracy można zacząć od wstępnego rysunku. Następnie w zależności od potrzeb stylistka przeprowadza depilację, co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku osób, którym brwi rosną nieregularnie. Kolejny krok to koloryzacja z farbą i henną dopasowaną do typu urody – karnacji, koloru włosów czy oprawy oczu.

Jeśli poszukujesz skutecznego sposobu na poprawę architektury brwi, doskonałym pomysłem jest regulacja. To jeden z podstawowych zabiegów, który można wykonać zarówno w salonie, jak i samodzielnie w domowym zaciszu. Pomaga uzyskać pożądany kształt pasujący do owalu twarzy. Do jego wykonania świetnie nada się pęseta, specjalny wosk czy nitkowanie. Dodatkowo na szkoleniu uczymy korzystania z tzw. henny pudrowej, czyli specjalnego preparatu koloryzacyjnego w proszku.

Henna i regulacja brwi - szkolenie dla początkujących lub doświadczonych stylistek

Dla każdej stylistki pragnącej poszerzyć zakres usług doskonałym rozwiązaniem jest szkolenie z henny i regulacji brwi. To jeden z popularnych zabiegów nadających oczom wyrazistej oprawy. Jego głównym celem są odpowiednio wyregulowane, a przy tym przyciemnione włoski, co pozwoli skutecznie wymodelować kształt twarzy. Choć może się wydawać, że to dość proste zadanie, które każdy bez problemu może wykonać w domu, to jednak w rzeczywistości warto powierzyć je profesjonalistom. Dzięki temu będzie to mniej bolesne, a samo wykonanie przyniesie oczekiwany efekt.

Podczas kursu z henny i regulacji brwi nauczysz się, w jaki sposób depilować włoski, aby uzyskać pożądany kształt dopasowany do rysów twarzy, a także samej koloryzacji. Zostaną zaprezentowane wysokiej jakości produkty niezbędne do przeprowadzania zabiegu. Zapewniają one znakomite rezultaty na okres 2-3 tygodni. Jednocześnie pielęgnują, wzmacniają i chronią włoski przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

Przewiń na górę