fbpx

Szkolenia online - stylizacji brwi

Stylizacja brwi to Twoja pasja i pragniesz zgłębiać jej tajniki? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem będzie kurs stylizacji brwi online w SASH Lash&Brow. Aktualnie mamy do zaoferowania bogatą ofertę szkoleń, dzięki którym podniesiesz jakość swoich usług i wyróżnisz się na tle konkurencji. Dedykowana jest zarówno dla początkujących osób pragnących nabyć nowe umiejętności, jak i doświadczonych stylistek, które chcą poszerzyć wiedzę i dopracować techniki stylizowania brwi bez konieczności uczęszczania na szkolenie stacjonarne. Całość składa się z dwóch części. Pierwsza z nich to rozbudowana teoria, gdzie omawiane są między innymi zasady bezpieczeństwa i różne metody wraz z ich efektami. Druga to z kolei materiały wideo przedstawiające krok po kroku, w jaki sposób prawidłowo przeprowadzić zabieg wraz z wyjaśnieniami.

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz przygodę z technikami układania włosków, czy masz już za sobą pewne doświadczenie, ciekawą propozycją jest kurs online ze stylizacji brwi. To doskonałe przygotowanie do samodzielnego przeprowadzania zabiegów. Dedykowano je dla osób pracujących w branży kosmetycznej niezależnie od stopnia zaawansowania. Takie usługi cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów, gdyż dzięki czemu z pewnością przyniosą Ci spore zyski. Nic więc dziwnego, że stanowią doskonałe uzupełnienie oferty każdego salonu kosmetycznego. Nasze szkolenia pomagają wydobyć naturalne piękno. Motyw cienkich, delikatnych i niemodnych brwi już dawno odszedł do lamusa, dlatego teraz o wiele większe znaczenie ma wyraziste podkreślenie włosków i umiejętne nadanie całości oczekiwanego kształtu.

Nasze szkolenia

Podczas szkoleń z wiedzy o farbie dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby bezpiecznie przeprowadzić zabieg i wykonać efektowną stylizację. Dzięki temu w pełni wykorzystasz potencjał produktów.

Naucz się stylizacji PERFECT BROWLINE, czyli perfekcyjnej linii z efektem ombre! W naszym kursie przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczącego tego zabiegu. Pokazujemy go także krok po kroku na modelce.

Jeśli pragniesz w pełni poznać możliwości henny, skorzystaj z naszej skarbnicy wiedzy. Podczas szkolenia poznasz całą prawdę na temat henny i jej rodzajów.

Przerzedzenie brwi

188,93  plus VAT
Sprawdź szczegóły

Dla wszystkich stylistek, które pragną opanować techniki stosowane głównie na gęste i niesforne włoski, doskonale sprawdzi się kurs przerzedzania brwi. Łączy w sobie część teoretyczną z praktyczną, co gwarantuje szybką naukę.

Zastanawiasz się, w jaki sposób wyróżnić się na rynku beauty? Ciekawym rozwiązaniem dla Ciebie może być szkolenie z budowania portfolio stylistki brwi i rzęs. Przedstawiamy wskazówki, w jaki sposób przygotować profesjonalne zdjęcia.

Regulacja brwi pęsetą

97,93  plus VAT
Sprawdź szczegóły

Potrzebujesz dodatkowych lekcji z regulacji brwi pęsetą? Podczas naszego kursu poznasz najważniejsze zasady dotyczące posługiwania się tym narzędziem.

Szkolenie z metod regulacji brwi to świetna propozycja dla stylistek pragnących rozwijać swoje umiejętności. Poznaj najważniejsze wady i zalety każdego rodzaju stylizacji i zobacz, jak krok po kroku przeprowadzać zabiegi.

Regulacja brwi woskiem

97,93  plus VAT
Sprawdź szczegóły

Dla osób zainteresowanych zgłębianiem tajników regulacji brwi woskiem polecamy nasz profesjonalny kurs. Do dyspozycji oddajemy materiały filmowe, które pomogą zdobyć wiedzę teoretyczną, a także nabyć umiejętności w praktyce.

Zależy Ci na tym, by w pełni opanować tworzenie rysunku brwi przy pomocy kredki pudrowej? Mamy do zaoferowania atrakcyjne szkolenie poruszające kwestie takie jak wybór produktów, narzędzi i technik malowania.

BROW PERFECTION

461,93  plus VAT
Sprawdź szczegóły

Jesteś stylistką brwi i chcesz poprawić swoje umiejętności oraz skrócić czas pracy? Wybierz nasz kurs BROW PERFECTION. Przedstawiamy w nich wszystkie najważniejsze informacje dotyczące stylizacji.

Poznaj najpopularniejsze zabiegi z zakresu stylizacji brwi

Jedną z niewątpliwych zalet kursu na stylistkę brwi w SASH Lash&Brow jest omówienie poszczególnych etapów stylizacji mających pomóc uzyskać wymarzony kształt i odcień. Wszystkie powinny być wykonane z uwzględnieniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa. W pierwszej kolejności doskonale sprawdzi się architektura i geometria brwi na podstawie anatomicznego wzrostu włosa. W takim przypadku dla ułatwienia pracy można zacząć od wstępnego rysunku. Następnie w zależności od potrzeb stylistka przeprowadza depilację, co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku osób, którym brwi rosną nieregularnie. Kolejny krok to koloryzacja z farbą i henną dopasowaną do typu urody – karnacji, koloru włosów czy oprawy oczu.

Jeśli poszukujesz skutecznego sposobu na poprawę architektury brwi, doskonałym pomysłem jest regulacja. To jeden z podstawowych zabiegów, który można wykonać zarówno w salonie, jak i samodzielnie w domowym zaciszu. Pomaga uzyskać pożądany kształt pasujący do owalu twarzy. Do jego wykonania świetnie nada się pęseta, specjalny wosk czy nitkowanie. Dodatkowo na szkoleniu uczymy korzystania z tzw. henny pudrowej, czyli specjalnego preparatu koloryzacyjnego w proszku.

Henna i regulacja brwi - szkolenie dla początkujących lub doświadczonych stylistek

Dla każdej stylistki pragnącej poszerzyć zakres usług doskonałym rozwiązaniem jest szkolenie z henny i regulacji brwi. To jeden z popularnych zabiegów nadających oczom wyrazistej oprawy. Jego głównym celem są odpowiednio wyregulowane, a przy tym przyciemnione włoski, co pozwoli skutecznie wymodelować kształt twarzy. Choć może się wydawać, że to dość proste zadanie, które każdy bez problemu może wykonać w domu, to jednak w rzeczywistości warto powierzyć je profesjonalistom. Dzięki temu będzie to mniej bolesne, a samo wykonanie przyniesie oczekiwany efekt.

Podczas kursu z henny i regulacji brwi nauczysz się, w jaki sposób depilować włoski, aby uzyskać pożądany kształt dopasowany do rysów twarzy, a także samej koloryzacji. Zostaną zaprezentowane wysokiej jakości produkty niezbędne do przeprowadzania zabiegu. Zapewniają one znakomite rezultaty na okres 2-3 tygodni. Jednocześnie pielęgnują, wzmacniają i chronią włoski przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

Przewiń do góry