fbpx

Usługi

Stylizacja rzęs

Czas trwania: 1,5-2h

Metoda 1:1

Inaczej nazywana metodą klasyczną. Daje bardzo naturalny efekt dzięki temu, że aplikujemy jedną sztuczną rzęsę na jedną rzęsę naturalną. Idealna dla klientek, które mają gęste rzęsy.

Czas trwania: 2-2,5h

Metoda 2d

Jedna z najbardziej naturalnych metod objętościowych. Za pomocą cienkich rzęs syntetycznych zagęszczamy rzęsy naturalne dwukrotnie. Idealne dla osób, które lubią naturalne, ale równocześnie delikatnie zagęszczone rzęsy, które podkreślą oczy.

Czas trwania: 2,5-3h

Metoda 3/4d

Są to objętości lekkie, dające wyraziste spojrzenie zachowując przy tym naturalność.
Idealne dla osób, które lubią mocniejszy efekt na co dzień.

Czas trwania: 2,5-3h

Metoda 5/6d

Bardzo mocno podkreśla oczy poprzez dużą gęstość aplikowanych rzęs. Dla osób, które lubią podkreślenie oczu oraz wyraziste spojrzenie.

Czas trwania: 3,5h

Metoda MEGA VOLUME (8 – 15d)

Jest to największa objętość, którą można wykonać nie obciążając przy tym rzęs naturalnych. Kępki stworzone z 8 do 15 rzęs syntetycznych dają zdecydowanie najmocniejszy efekt ze wszystkich metod objętościowych.

Czas trwania: 1-1,5h

Lifting / laminacja / włoska regeneracja LASH FILLER

Zabieg, dzięki któremu można uzyskać naturalnie piękne spojrzenie bez konieczności aplikacji sztucznych rzęs. Dzięki zabiegowi LASH FILLER uzyskujemy średnio 24% objętości rzęs więcej. Rzęsy zatem stają się podkręcone, odżywione, błyszczące, zdrowe i jedwabiście miękkie w dotyku. Spojrzenie staje się podkreślone i bardziej intensywne, bez potrzeby użycia dodatkowych produktów. Idealny zabieg dla osób, które cenią sobie naturalny wygląd oraz alternatywa dla Pań, które z różnych przyczyn nie mogą wykonywać zabiegu przedłużania rzęs. Efekt utrzymuje się nawet do 12 tygodni oraz daje możliwość malowania rzęs na co dzień.

Stylizacja brwi

Czas trwania: 40min-1,5h

Architektura brwi

Jest to technika polegająca na nadaniu idealnego kształtu brwi za pomocą użycia profesjonalnej farbki lub henny. Produkty dobierane są według zamierzonego efektu oraz cery klientki. Cena zawiera regulacje brwi woskiem i pęsetą.

Czas trwania: 30min-1h

Laminacja brwi

Za pomocą specjalnych preparatów utrwalamy kierunek włosków na brwiach. Zabieg jest przeznaczony dla osób, które podążają za modą bądź dla osób, które chcą ułożyć „nieposłuszny” wzrost naturalnych brwi.

Czas trwania: 10-20min

Woskowanie brwi

Depilacja brwi woskiem polega na usuwaniu włosków wraz z ich cebulkami. Dzięki tej metodzie nowe włoski odrastają dopiero po ok. 4 tygodniach. Jest to skuteczna i szybka metoda usuwania włosków.

Przewiń na górę